Juusto Online Sıkça Sorulan Sorular 

  1. Siparişim Ne Zaman Kargoya Verilir?  

Juusto Online sipariş ettiğiniz ürünler, 1-3 iş günü içerisinde kargoya verilmektedir. Ürünlerimiz bozulabilir ürünler olması sebebiyle cumartesi ve pazar günü verdiğiniz siparişleriniz, soğuk tedarik zincirinin hafta sonu zarar görmemesi için sonraki Pazartesi günü kargoya verilir. 

 

  1. Siparişim Kaç Günde Elime Ulaşır? 

Siparişiniz kargoya verildikten sonra en fazla 2 iş günü içinde sizlere ulaşmaktadır. Özel gün ve haftalar, resmi tatil dönemleri ve olağanüstü durumlarda, kargo teslimatlarında gecikmeler yaşanabilir. 

 

  1. Cam Ürünler Kırılmadan Elime Ulaşır Mı? 

Tüm cam ürünler hava kanallı airbed ambalajlar ile sarılır ve kutu içerisinde strafor kullanılarak darbelere karşı dayanıklı hale getirilir. Cam ürünler kırılmadan elinize ulaşır. 

 

  1. Sipariş Ettiğim Ürünler Bozulmadan Elime Ulaşır Mı? 

Siparişleriniz köpük soğuk zincir ve buz aküsü ile muhafaza edilerek kargoya verilir. Köpük soğuk zincir ve buz aküleri ile kargolanan ürünler bozulmadan elinize ulaşır.  

 

  1. Peynir Sipariş Etmek İstiyorum. Bozulmadan Elime Ulaşır Mı? 

Ürünlerimiz köpük soğuk zincir ve buz aküsü ile gönderilir. Sipariş ettiğiniz peynir buz aküleri içerisinde bozulmadan teslim edilir.  

 

  1. Köpük Soğuk Zincir Ve Buz Aküsü İçerisinde Kargolanan Siparişlerim, Elime Ulaşana Kadar Kaç Gün Dayanır? 

Köpük soğuk zincir ve buz aküsü içerisinde muhafaza edilerek kargolanan ürünler, buz aküsü içerisinde 3 gün dayanmaktadır. 

 

  1. Siparişim Eksik Ya Da Bozuksa Ne Yapmalıyım? 

Bozuk ürünlerin iadesi yapılmaktadır. Eksik ürünlerin ise tedariği yapılmaktadır. Ürün iadesi gerçekleştirmek için yapmanız gereken; www.juusto.com’de yer alan iade koşulları sayfasında iade talepleri formunu doldurmak ve ürün iade numarası almaktır. Detaylı bilgi almak için web sitemizin iletişim sayfasında yer alan iletişim formunu doldurabilir ya da (0212) 277 77 26 nolu telefondan müşteri temsilcimizle iletişime geçebilirsiniz. 

 

  1. Aldığım Ürünleri Elime Ulaştıktan Sonra İade Edebilir Miyim? 

Aldığınız ürünleri iade etmek için www.juusto.com’de  web sayfamızda yer alan iade koşulları sayfasında iade talep formunu doldurmanız gerekmektedir. 

 

widget_title

Bülten Abonesi Ol